Váš domov v srdci Mariánských Lázní

Vstupte do světa, kde se snoubí elegance a pohoda
Arrow down

Dodržujeme standardy čtyřhvězdičkového hotelu, jsme registrování u AHR České republiky.

Vilový dům Matylda je napojený 24/7 na centrální pult požární ochrany, pokoje jsou vybaveny elektronickými bezpečnostními čidly. K základnímu vybavení každého apartmánu patří bezplatný vysokorychlostní internet, pokojový trezor pro bezpečné uložení cenností a satelitní plochá TV. Kuchyňská část je plně funkční pro přípravu pokrmů, naleznete zde mimo jiné kávovar, rychlovarnou konvici, mikrovlnou troubu, ledničku i sklokeramickou varnou desku. Běžné vybavení koupelny obsahuje froté ručníky, osušky a župany, vysoušeč vlasů, pokojové pantofle a základní hygienické prostředky. Můžete využít také společnou úschovnu pro sportovní vybavení a prádelnu s automatickou pračkou a sušičkou, žehličkou a sušákem na prádlo.

Apartmán s balkonem č. 1

V apartmánu je obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem. K dispozici je rozkládací pohovka, komora a koupelna se sprchovým koutem, vanou a WC. Apartmán má také balkon. V druhém podlaží je ložnice s manželskou postelí.

Stairs
Dvoupodlažní
Users
2 - 3 osoby
Size
60
m2

Apartmán č. 2

V apartmánu je vstupní pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem. K dispozici je také samostatný pokojík s jedním lůžkem, WC a koupelna se sprchovým koutem. Na druhém podlaží najdete obývací pokoj a ložnici s manželskou postelí.

Stairs
Dvoupodlažní
Users
2 - 3 osoby
Size
45
m2

Apartmán č. 3

Apartmán nabízí obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelním stolem. Je zde rozkládací pohovka, komora a koupelna se sprchovým koutem a WC. Na druhém podlaží je ložnice s manželskou postelí.

Stairs
Dvoupodlažní
Users
2 - 3 osoby
Size
55
m2

Apartmán č. 4

Apartmán obsahuje předsíň, obývací pokoj s jídelním stolem a rozkládací pohovkou, plně vybavenou kuchyň, ložnici s manželskou postelí, koupelnu se sprchovým koutem a WC, a balkon.

Stairs
Jednopodlažní
Users
2 - 3 osoby
Size
50
m2

Apartmán č. 5

Apartmán disponuje předsíní, obývacím pokojem s kuchyňským koutem a jídelním stolem. K odpočinku je zde rozkládací pohovka. Ložnice je vybavena manželskou postelí. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a WC.

Stairs
Jednopodlažní
Users
2 - 3 osoby
Size
45
m2

Objednejte si svůj pobyt ve Villa Matylda ještě dnes a dopřejte si tak zážitek v místě, které díky léčivým pramenům a ojedinělému klimatu obdivují lidé z celého světa již více než 200 let. Zasloužíte si to!

Rezervovat apartmán